Pracujte v autoservisu Premio

Hledáme novou posilu do našeho týmu spolehlivých servisních techniků. Požadujeme vyučení v oboru, praxe je výhodou, nikoli však podmínkou.

Kontaktní osoba: Arnošt Donth, tel.: 602 263 804 v době 8:00 - 16:00 hodin.


 

O nás

PRUŽNOST - RYCHLOST - KVALITA

Každý, kdo poskytuje služby, si hledá a vyvíjí svůj vlastní osobitý styl. AUTOSERVIS GARAGE usiluje o styl transparentní, respektující hodnoty lidí a partnerů, kteří jej pomáhají vytvářet.

Jsme si vědomi své odpovědnosti a chceme pečovat o vzájemnou důvěru mezi zákazníky, partnerskými subjekty i zaměstnanci.

ZÁKLADNÍ PRINCIPY A PRAVIDLA

  • Pracujeme jako jeden tým a máme jeden společným cíl - spokojeného zákazníka.
  • Pracujeme tak, abychom byli pro klienty spolehliví, vnímaví, vstřícní a srozumitelní ve všem co říkáme a činíme.
  • Hledáme nejvhodnější řešení pro klienty, ne pro nás.
  • Jednáme profesionálně, v souladu s právem a etikou, na přátelské úrovni a v duchu Fair Play. Totéž očekáváme od svých obchodních partnerů, dodavatelů a zákazníků.
  • Ve všech oblastech naší činnosti se řídíme platnými zákony a nařízeními, bezpečnostními pravidly, ekologickými standardy a dalšími normami.

Společnost AUTOSERVICE GARAGE s.r.o. si stanovila uvedené hodnoty jako základní principy a pravidla chování a jednání uvnitř společnosti i vůči klientům a všem ostatním partnerským subjektům.

Chceme být dlouhodobě vnímáni jako úspěšná společnost, která má dobré jméno. Proto dbáme na etiku svého chování i podnikání.


Nejčastější služby autoservisu a pneuservisu