Pracujte v autoservisu Premio

Hledáme novou posilu do našeho týmu spolehlivých servisních techniků. Požadujeme vyučení v oboru, praxe je výhodou, nikoli však podmínkou.

Kontaktní osoba: Arnošt Donth, tel.: 602 263 804 v době 8:00 - 16:00 hodin.


 

Dobré vědět

Bloková výjimka

Od 1.11.2004 je v platnosti tzv. "bloková výjimka" Evropské unie s jejíž účinností se na našem trhu uvolnil také trh autoopravárenských služeb. V praxi to pro Vás, majitele vozidla, znamená především možnost volby. Ve zkratce se dá říci, že díky blokové výjimce máte možnost rozhodnout se, zda svůj i zcela nový vůz svěříte do péče autorizovanému servisu, či nezávislé opravně. V případě poskytování servisních služeb neautorizovaným servisem, neztrácí motorista záruku. Samozřejmě za podmínky dodržení všech standardů, nařízení a doporučení výrobce vozidla.

Ekologie

Povinností autoservisu, který poskytuje autoopravárenské služby, je zajištění odborné likvidace všech odpadů vyprodukovaných jeho činností. Naše společnost má vše potřebné, co se týká ochrany životního prostředí, zajištěno na vysoké úrovni.

Zákonem je navíc stanovena povinnost tzv. „Zpětného odběru“, kdy je autoservis povinen likvidovat vybrané odpady zdarma. V našem případě se jedná o autobaterie, oleje a pneumatiky.

Záruky

Naše společnost poskytuje záruky na dodaný materiál a servisní práce v trvání 12-ti měsíců. Na materiál dodaný majitelem vozidla, záruky poskytovány být nemohou.


Nejčastější služby autoservisu a pneuservisu